خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی رهایی (yeter)

[ad_1]

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی رهایی (yeter)

امروز در این بخش از سایت دلنا به معرفی بازیگران و خلاصه داستان سریال رهایی پرداختیم که شما میتوانید در ادامه این مطلب ملاحظه فرمایید

سریال رهایی

سریال رهایی به تازگی از شبکه های ایرانی تبلیغ میگردد و این سریال ترکیه ای بزودی پخش میگردد. این سریال مثل اکثر سریالهای ترکیه ای تم عاشقانه و ماجراجویانه ای دارد .

سریال رهایی Yeter سریال درام ترکیه ای است که از سایت معتبر imdb امتیار ۷ از ۱۰ را دریافت کرده است .

بازیگران سریال ترکیه ای رهایی که از ستارگان مشهور هستند میتوان نام ویلما الس Wilma Elles و پلین کاراهان Pelin Karahan و یوردار اکور Yurdaer Okur نام برد .

خلاصه سریال رهایی را در این مطلب میتوانید بخوانید همچنین بزودی در این مطلب خلاصه قسمت های سریال رهایی را به همراه قسمت آخر این سریال قرار خواهیم داد .

قسمت آخر سریال رهایی را به زودی در همین مطلب برای شما عزیزان مشتاق سریال قرار خواهیم داد .

در آغاز مطلب یک نگاه کلی از سریال رهایی را برای شما قرار خواهیم داد تا با خواندن آن کمی با فیلم آشنا شوید .
سریال رهایی

خلاصه داستان سریال رهایی Yeter :

آیلین با یکتا هارمانلی جراح مغز و اعصاب ازدواج میکنه..یکتا دوست داره همه چی روبراه باشه و آدم حساسیه..زندگی آیلین با شناخت چهره واقعی شوهرش به کابوس تبدیل میشه.

اولین بچشون “کان” مثل پدرش خشنه..آیلین وقتی متوجه میشه برای بار دوم حاملست برای نجات یافتن از شوهرش با دوستاش نقشه میکشه..به شوهرش وانمود میکنه که بچه دومش موقع زایمان مرده .

بچه را برای یه مدت به داداش و زن داداشش میده که بچه ندارن زن داداشش به جای پول حاضر میشه این راز رو نگهداره و از بچه سرپرستی کنه.. ۵سال میگذره آیلین برای فرار از پیش شوهرش به قدر کافی پول ذخیره میکنه ولی همه ی نقشه هاش با پیدا کردن پولش از طرف یکتا خراب میشه .

از طرف دیگه چون زن داداشش اون پولی که از آیلین انتظار داره نمیگیره عصبانی میشه..وضعیت رو با شوهرش در میان میزاره…اونم برای پول گرفتن به یکتا خبر میده که بچه نمرده…بااین وجود زندگی آیلین غیرقابل تحمل میشه.. در این گرداب فقط یکی بهش کمک میکنه…عشق جوونیش “اوراس”..

عکسهای بازیگران سریال ترکی رهایی :

سریال رهایی

سریال رهایی

سریال رهایی

سریال رهایی

سریال رهایی

سریال رهایی

سریال رهایی

سریال رهایی

سریال رهایی

برچسب ها :

بازیگر نقش آیلین سریال رهایی بازیگران سریال رهایی داستان سریال YETER سریال ترکی رهایی سریال رهایی قسمت آخر سریال ترکیه ای رهایی

[ad_2]