دانلود برنامه face app | برنامه فیس آپ برای تغییر چهره

[ad_1]

دانلود برنامه face app | برنامه فیس آپ برای تغییر چهره

برنامه Face App به کاربران اجازه می‌دهد ظاهر خود در جوانی، پیری و یا با جنسیتی دیگر را مشاهده کرده و لحظات شادی داشته باشند. در ادامه می‌توانید اپلیکیشن فیس اپ را برای اندروید و همچنین آی او اس و آیفون دانلود کنید.

face app

وقتی صحبت از هوش مصنوعی به میان می‌آید، کاربران ابتدا یک ربات بسیار هوشمند را متصور می‌شوند، رباتی که قدرت بالایی در تصمیم‌گیری داشته و گهگاه فکر حمله به انسان و قیام علیه آن را در سر می‌پروراند! اپلیکیشن‌های موبایل و نرم افزارهای کامپیوتری زیادی امروز از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند. برنامه Face App را باید یکی از جدیدترین کاربردهای هوش مصنوعی (در سطوح پایین) دانست که امروز کاربران بسیار زیادی را در سراسر دنیا مشغول خود کرده است.

کاربران یک تصویر مستقیم از صورت خود را به برنامه Face App داده و این اپلیکیشن بعد از پردازش، عکس آن‌ها را در زمان پیری و جوانی نشان می‌دهد. جالب‌تربن قسمت، برگرداندن صورت کاربر به یک جنسیت دیگر است، به طوری که یک کاربر دختر ظاهر خود را در زمان پسر بودن، و یک کاربر پسر ظاهر خود را در زمان دختر بودن را مشاهده می‌کند. عملکرد برنامه فیس اپ بدون نقص و ستودنی است، به استثنای اینکه در تست ما، حین دادن تصویر یک مرد دارای ریش بلند به اپلیکیشن، هوش مصنوعی فیس اپ قادر نبود صورت فرد را به جنسیت مخالف آن تبدیل کند.

مزیت برنامه Face App امکان استفاده از تصاویر موجود در گالری است

همانند بسیاری دیگر از نرم افزارهای ویرایش تصویر، در برنامه فیس اپ نیز به کاربر اجازه داده می‌شود یکی از تصاویر موجود در گالری گوشی موبایل خود را انتخاب کرده و یا به محض باز کردن اپلیکیشن، یک تصویر جدید ثبت کند. برای گرفتن بهترین نتیجه، بهتر است صورت خود را کاملا در قاب مشخص شده (تصویر زیر) تنظیم کرده و یک عکس جدید ثبت کنید.

face app

بعد از انتخاب و یا ثبت عکس و پیش از وارد شدن به صفحه انتخاب افکت، باید چند ثانیه‌ تا پردازش کامل تصویر منتظر بمانید.

face app

برای دانلود Face App برای اندروید یا آی او اس کلیک کنید. می‌توانید نسخه اندروید فیس اپ را از این لینک به طور مستقیم نیز دریافت کنید.  

برچسب ها :

face app برای ios دانلود برنامه face app اندروید دانلود برنامه face app ایفون دانلود برنامه تبدیل چهره پیری دانلود برنامه تغییر چهره

[ad_2]