سایت کارورزی روحانی + آموزش ثبت نام در سایت کارورزی روحانی

[ad_1]

سایت کارورزی روحانی + آموزش ثبت نام در سایت کارورزی روحانی

سایت کارورزی روحانی + آموزش ثبت نام در سایت کارورزی روحانی

سایت کارورزی روحانی + آموزش ثبت نام در سایت کارورزی روحانی

سایت کارورزی

سایت کارورزی روحانی eshteghal.mcls.gov.ir که بعد از سایت کارانه و کارورزی قالیباف اکنون نوبت سایت کارورزی روحانی و ثبت نام در سایت کارورزی روحانی می باشد.

وزارت کار و تعاون طرحی به نام کارورزی در نظر گرفته است که برای کارآفرینی و ایجاد شغل می باشد. همانطور که می دانید ما بالغ بر ۷ میلیون بیکارداریم و دولت جناب آقای روحانی قول داده است تا این مشکل را از طریق خود مردم و آمارهایی که در اختیار دارد رفع نماید.

کارورزی سیستمی است که به صورت رایگان برای جوان های فارغ التحصیل لیستی از بنگاه ها و کارخانجاتی را به وجود آورده است که حاضر به همکاری برای اموزش کارورزی هستند.

این ارتباطی برای کسب مهارت به صورت رایگان برای واحدهای متقاضی و همچنین کسانی است که می خواند در رشته خود مهارت کسب کنند. طرح کاروزی از جمله طرح های وزارت کار برای ایجاد اشتغال گسترده در کشور است که پس از مطاله و تلاش بی وقفه و کارشناسی بی وقفه عملیاتی شده است این طرح سال گذشته در سه استان قزوین، گلستان و کردستان  اجرا شد هر چند قبل از آن به شکل آزمایشی در هشت استان کشور اجرا شده بود تجربه اجرای این طرح در سه استان مذکور حکایت از آن دارد که ۷۰ درصد افرادی که در قالب این طرح جذب بازار کار شدنمد توسط کار فرمایان در شغل خود ماندگار شدند.

سایت کارورزی روحانی

::

فیلم آموزش ثبت نام در سایت کارورزی

::

گردآوری: بانک کلیپ

مطالب مرتبط

  • سایت کارورزی قالیباف بعد از فیلتر شدن سامانه کارانه + جزییات
  • عکس ماشین پژو ۲۰۰۸ در ایران + مشخصات و قیمت
  • مشخصات و قیمت ماشین کوییک تمام اتوماتیک سایپا ۱۶ اسفند ۹۵
  • زمان دقیق واریز یارانه اردیبهشت ۹۶ + تاریخ یارانه اردیبهشت ۹۶
  • زمان دقیق واریز یارانه آبان ماه ۹۵ اعلام شد
  • زمان دقیق واریز یارانه فروردین ۹۶ + تاریخ جدید یارانه ۹۶

[ad_2]