فیلم حمله به ستاد ابراهیم رئیسی در شیراز ۲۷ اردیبهشت ۹۶

[ad_1]

فیلم حمله به ستاد ابراهیم رئیسی در شیراز ۲۷ اردیبهشت ۹۶

فیلم حمله به ستاد ابراهیم رئیسی در شیراز 27 اردیبهشت 96

فیلم حمله به ستاد ابراهیم رئیسی در شیراز ۲۷ اردیبهشت ۹۶

ستاد رئیسی در شیراز

فیلم حمله به ستاد مرکزی ابراهیم رئیسی در شیراز که بامداد امروز ۲۷ اردیبهشت ۹۶ حمله به ستاد رئیسی در شیراز توسط عده ای به همراه آتش زدن بنر رئیسی اتفاق افتاد.

حجت الاسلام سید محی الدین طاهری اظهار داشت: متاسفانه بر اثر حمله برخی افراد در بامداد امروز و محاصره ستاد مرکزی انتخاباتی حجت الاسلام‌رئیسی در شیراز، عده‌ای از افراد این ستاد مجروح شده و در نتیجه برای حفظ امنیت شهر و جلوگیری از بروز اغتشاش و برهم خوردن نظم و امنیت، به صورت داوطلبانه و موقت ستاد مرکزی شیراز را تعطیل کردیم.

وی گفت: متاسفانه ماموران نیروی انتظامی و فرمانداری شیراز به وظیفه قانونی خود در برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی عمل نکرده و در نتیجه بخشی از شهر شیراز، تنها دو روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری در آستانه بحران قرار گرفت و اگر تدبیر ستاد مرکزی حجت الاسلام رئیسی نبود، به طور قطع اتفاقات ناگواری رخ می‌داد.

حجت الاسلام طاهری تصریح کرد: متاسفانه با توجه به اینکه پیش‌بینی ‌ا و هشدارهای لازم در این باره به مسئولان مربوطه در شیراز داده شده بود خاطرنشان کرد: در عمل با سهل‌انگاری و غفلت آنها مواجه شدیم که امیدواریم در ادامه، این نهادها به بدیهی‌ترین وظیفه خود که همان تامین امنیت ستادهای انتخاباتی نامزدهاست عمل کنند.

دانلود فیلم

::

گردآوری: بانک کلیپ

مطالب مرتبط

  • فیلم مراسم تشییع جنازه مرحوم عارف لرستانی یکشنبه ۲۷ فروردین ۹۶
  • فیلم مراسم خاکسپاری و تشییع جنازه افشین یداللهی ۲۷ اسفند ۹۵
  • فیلم سخنرانی روحانی همایش زنان ورزشگاه شیرودی ۱۹ اردیبهشت ۹۶
  • فیلم اعلام دارایی و اموال ابراهیم رئیسی کاندید ریاست جمهوری
  • فیلم دعوا و درگیری بین هواداران روحانی و رئیسی در قم
  • فیلم مراسم تشییع عارف لرستانی در کرمانشاه ۲۸ فروردین ۹۶

[ad_2]